Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lietuvos Internetinių Lenktynių Federacija

Jean Todd

Posts : 313
Join date : 2011-04-15

Turkijos GP pristatymas Empty
PostSubject: Turkijos GP pristatymas   Turkijos GP pristatymas EmptySat Mar 17, 2012 5:49 am

Turkijos GP pristatymas Turkish_gp2

LORF pristato 4-taji sio sezono etapa- Turkijos GP

Vidutinis greitis 220 km/val., ilgos tiesiosios ir įdomūs posūkiai iš karto pelnė teigiamus atsiliepimus iš „paddock‘o“.

Iš pradžių lenktynes keturis kartus iš eilės laimėjo pirmos startinės pozicijos laimėtojas, tačiau dviejose paskutinėse lenktynėse pirmas finišavo pilotas, kvalifikacijoje parodęs antrą laiką. Tiems, kurie startavo iš antros ir tolimesnių eilių, kol kas pavyko geriausiu atveju pakilti ant podiumo. Turkijos trasos specialistu laikomas M.Petronis

Nežiūrint į dvi pavojingas vietas – pirmas posūkių junginys ir segtuko formos posūkį po greitos atkarpos rato pabaigoje, saugos automobilis per šešis metus trasoje nuvažiavo vos penkis ratus. Dviejose šiose vietose pilotai dažnai kovoja dėl pozicijų, bet plačios saugos zonos, susidarius net rimtoms situacijoms, leidžia apsieiti geltonomis vėliavomis.

Atskira tema diskusijoms prieš ir Turkijos Didžiojo Prizo metu yra padangos. Ištęstame aštuntame posūkyje padangos patiria tokias dideles apkrovas, kad komandoms teks rimtai pasukti galvas, kaip geriau jiems realizuoti turimus kietos ir minkštos sudėties padangų komplektus.